Yhdistyksen hallitus

Sivua on päivitetty viimeksi 3.1.2022

Katja Lehtonen, puheenjohtaja

Puhelin työhön: 050 387 3932
Sähköposti: katja.lehtonen@hyria.fi

===============

Taina Kaasalainen, taloudenhoitaja
OAJ:n Hyrian Opettajat ry:n hallitusjäsen
aikuiskouluttajien luottamusmies/Hyrian opettajakunnan varapääluottamusmies
opettajakunnan 2. varatyösuojeluvaltuutettu
Puhelin: 050 387 3947
Sähköposti: taina.kaasalainen@hyria.fi

===============

Jorma Hult, jäsen
Puhelin työhön: 050 348 3898
Sähköposti: jorma.hult@hyria.fi

===============

Panu Pesonen, yhteysopettaja, sihteeri,
OAJ:n Hyrian Opettajat ry:n hallitusjäsen
Puhelin työhön: 050 526 6041
Sähköposti: panu.pesonen@hyria.fi

===============

Tomi Pessi, jäsen
Puhelin työhön: 040 513 2646
Sähköposti: tomi.pessi@hyria.fi

===============

Muita tärkeitä yhteystietoja

Hyrian opettajien/kouluttajien pääluottamusmies
Kari Hämäläinen
Puhelin työhön: 050 360 9262
Sähköposti: kari.hamalainen@hyria.fi

Hyrian aikuiskouluttajien luottamusmies/varapääluottamusmies
Taina Kaasalainen
Puhelin työhön: 050 387 3947
Sähköposti: taina.kaasalainen@hyria.fi

Hyrian opettajien työsuojeluvaltuutettu
Johanna Olli, 040 674 0640, johanna.olli@hyria.fi