Yhdistyksen hallitus

Sivua on päivitetty viimeksi 10.2.2020

Mika Aaltonen, puheenjohtaja
Puhelin: 040 501 5034
Sähköposti: aaltonen@iki.fi

===============

Tomi Pessi, varapuheenjohtaja
Puhelin työhön: 040 513 2646
Sähköposti: tomi.pessi@hyria.fi

===============

Panu Pesonen, yhteysopettaja, sihteeri,
OAJ:n Hyrian Opettajat ry:n hallitusjäsen
Puhelin työhön: 050 526 6041
Sähköposti: panu.pesonen@hyria.fi

===============

Katja Lehtonen, jäsen
Puhelin työhön: 050 387 3932
Sähköposti: katja.lehtonen@hyria.fi

===============

Taina Kaasalainen, taloudenhoitaja,
OAJ:n Hyrian Opettajat ry:n hallitusjäsen,
aikuiskouluttajien luottamusmies/Hyrian varapääluottamusmies
Puhelin työhön: 050 387 3947
Sähköposti: taina.kaasalainen@hyria.fi

Muita tärkeitä yhteystietoja

Hyrian opettajien/kouluttajien pääluottamusmies
Kari Hämäläinen
Puhelin työhön: 050 360 9262
Sähköposti: kari.hamalainen@hyria.fi

Hyrian aikuiskouluttajien luottamusmies/varapääluottamusmies
Taina Kaasalainen
Puhelin työhön: 050 387 3947
Sähköposti: taina.kaasalainen@hyria.fi

Hyrian opettajien työsuojeluvaltuutettu
Hannu Juntunen, 050 557 4423, hannu.juntunen@hyria.fi